qTranslate-X 3.4.6.5 - en to cs_CZ translation catalogue (159 entries)

en: %LANG:&lt;normal_separator&gt;:&lt;last_separator&gt;% generates a list of languages separated by &lt;normal_separator&gt; except for the last one, where &lt;last_separator&gt; will be used instead.
cs_CZ: %LANG:, : a % vytváří seznam jazyků oddělených čárkou kromě posledního, který je použit.

en: 2-Letter <a href="http://www.w3.org/WAI/ER/IG/ert/iso639.htm#2letter">ISO Language Code</a> for the Language you want to insert. (Example: en)
cs_CZ: 2 znaky <a href="http://www.w3.org/WAI/ER/IG/ert/iso639.htm#2letter">ISO Language Code</a> jazyku, který chcete vložit. (Např: cs)

en: <div>Translate to %s</div>
cs_CZ: <div>Přeložit do %s</div>

en: <p><img src="images/wpspin_light.gif"> Getting Quote...</p>
cs_CZ: <p><img src="images/wpspin_light.gif"> Získávání citace ...</p>

en: <p>Price: %1$s %2$s</p>
cs_CZ: <p>Cena: %1$s %2$s</p>

en: Action
cs_CZ: Stav

en: Add Language
cs_CZ: Přidat Jazyk

en: Add Language &raquo;
cs_CZ: Přidat jazyk &raquo;

en: Additional information: %s
cs_CZ: Další informace: %s

en: Allows your visitors to choose a Language.
cs_CZ: Umožňit návštěvníkům vybrat si jazyk.

en: Also delete Translations for Categories/Tags/Link Categories.
cs_CZ: Vymazat překlady pro kategorie/tagy/kategorie odkazů.

en: An error occured!
cs_CZ: Došlo k chybě!

en: An error occured: %s
cs_CZ: Došlo k chybě: %s

en: An serious error occured and qTranslate Services cannot proceed. For help, please visit the <a href="%s">Support Forum</a>
cs_CZ: Závažná chyba a qTranslate služby nemůžou pokračovat. Nápovědu najdete na <a href="%s">Fóru podpory</a>

en: An unknown error occured with the selected service.
cs_CZ: Došlo k neznámé chybě s vybranou službu.

en: Automatically check for .mo-Database Updates of installed languages.
cs_CZ: Automaticky kontrolovat aktualizace .mo databáze instalovaných jazyků.

en: Below, you will find configuration settings for qTranslate Service Providers, which are required for them to operate.
cs_CZ: Níže najdete nastavení pro qTranslate poskytovatelé služeb, kteřé jsou potřebné pro jejich činnost.

en: Both processes are <b>irreversible</b>! Be sure to make a full database backup before clicking one of the links.
cs_CZ: Oba procesy jsou <b>nezvratné</b>! Ujistěte se, že máte zalohovanou databázi předtím než kliknete na odkaz.

en: Cannot disable Default Language!
cs_CZ: Nemůžete zakázat Výchozí jazyk!

en: Cannot use this service, not all <a href="%s">required fields</a> filled in for this service.
cs_CZ: Nelze používat tuto službu, protože nebyla vyplněna všechna <a href="%s">povinná pole</a>.

en: Check this box and click Save Changes to reset all qTranslate settings.
cs_CZ: Zaškrtněte toto políčko a klepněte na tlačítko Uložit změny pro obnovení všech nastavení qTranslate.

en: Choose the corresponding country flag for language. (Example: gb.png)
cs_CZ: Zvolte příslušnou vlajku země pro jazyk. (Příklad: cz.png)

en: Choose the default language of your blog. This is the language which will be shown on %s. You can also change the order the languages by clicking on the arrows above.
cs_CZ: Vyberte si výchozí jazyk svého blogu. To je jazyk, který se zobrazí na %s. Můžete také změnit pořadí jazyků kliknutím na šipky výše.

en: Confirm Order
cs_CZ: Potvrdit uspořádání

en: Continue
cs_CZ: Pokračovat

en: Convert Database
cs_CZ: Převést databázi

en: Could not write to "%s", Gettext Databases could not be downloaded!
cs_CZ: Nelze zapisovat do "%s", Gettext Databáze není možno stáhnout!

en: Current Status: %s
cs_CZ: Současný stav: %s

en: Date / Time Conversion
cs_CZ: Konverze Datumu/času

en: Date Format
cs_CZ: Formát data

en: Default
cs_CZ: Výchozí

en: Default Language
cs_CZ: Výchozí jazyk

en: Default Language / Order
cs_CZ: Výchozí pořadí jazyků

en: Delete
cs_CZ: Odstranit

en: Deleting an open order doesn't cancel it. You will have to logon to the service homepage and cancel it there.
cs_CZ: Mazání otevřených příkazů není zrušeno. Budete se muset přihlásit ke službě na domovské stránce a zrušit ji tam.

en: Depending on the mode selected, additional customizations of the theme may be needed.
cs_CZ: V závislosti na zvoleném režimu, další úpravy témy můžou být zapotřebí.

en: Depending on your Date / Time Conversion Mode, you can either enter a <a href="http://www.php.net/manual/function.strftime.php">strftime</a> (use %q for day suffix (st,nd,rd,th)) or <a href="http://www.php.net/manual/function.date.php">date</a> format. This field is optional. (Example: %A %B %e%q, %Y)
cs_CZ: V závislosti na vašem formátu času a datumu, můžete buď zadat <a href="http://www.php.net/manual/function.strftime.php">strftime</a> nebo <a href="http://www.php.net/manual/function.date.php">date</a> formát. Toto pole je nepovinné. (Příklad: %e. %m %Y)

en: Depending on your Date / Time Conversion Mode, you can either enter a <a href="http://www.php.net/manual/function.strftime.php">strftime</a> or <a href="http://www.php.net/manual/function.date.php">date</a> format. This field is optional. (Example: %I:%M %p)
cs_CZ: V závislosti na vašem formátu času a datumu, můžete buď zadat <a href="http://www.php.net/manual/function.strftime.php">strftime</a> nebo <a href="http://www.php.net/manual/function.date.php">date</a> formát. Toto pole je nepovinné. (Příklad: %H : %m)

en: Detect Browser Language
cs_CZ: Detekovat jazyk prohlížeče

en: Detect the language of the browser and redirect accordingly.
cs_CZ: Detekovat jazyk prohlížeče a přesměrovat odpovídajícím způsobem.

en: Disable
cs_CZ: Zakázat

en: Display:
cs_CZ: Zobrazení:

en: Dropdown Box
cs_CZ: Rozbalovací Box

en: ERROR: Could not connect to qTranslate Services. Please try again later.
cs_CZ: CHYBA: Nepodařilo se připojit k qTranslate službě. Prosím, zkuste to znovu později.

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Edit %s
cs_CZ: Upravit %s

en: Edit Language
cs_CZ: Upravit Jazyk

en: Enable
cs_CZ: Povolit

en: Enable qTranslate Services
cs_CZ: Povolit qTranslate Služby

en: Enabling a language will cause qTranslate to update the Gettext-Database for the language, which can take a while depending on your server's connection speed.
cs_CZ: Povolení jazyku způsobí, že qTranslate aktualizuje Gettext-databázi pro jazyk, což může chvíli trvat v závislosti na vašem serveru a na rychlosti připojení.

en: Feel free to choose an action:
cs_CZ: Vyberte si akci:

en: Flag
cs_CZ: Vlajka

en: Flag Image Path
cs_CZ: Cesta k obrázkům vlajek

en: For help on how to configure qTranslate correctly, take a look at the <a href="%1$s">qTranslate FAQ</a> and the <a href="%2$s">Support Forum</a>.
cs_CZ: Pr nápovědu na správnou konfiguraci qTranslate se podívejte na <a href="%1$s">qTranslate FAQ</a> nebo <a href="%2$s">Forum podpory</a>.

en: Gettext databases updated.
cs_CZ: Gettext databáze aktualizována.

en: Hide Content which is not available for the selected language.
cs_CZ: Skrýt obsah, který není dostupný pro zvolený jazyk.

en: Hide Title:
cs_CZ: Skrýt Název:

en: Hide URL language information for default language.
cs_CZ: Neměnit URL pro výchozí jazyk.

en: If something isn't working correctly, you can always try to reset all qTranslate settings. A Reset won't delete any posts but will remove all settings (including all languages added).
cs_CZ: Pokud něco nefunguje správně, můžete zkusit obnovit všechna qTranslate nastavení. Resetováním se neodstraní žádné příspěvky, ale odstraní veškerá nastavení (včetně všech přidaných jazyků).

en: If you are updating from qTranslate 1.x or Polyglot, <a href="%s">click here</a> to convert posts to the new language tag format.
cs_CZ: Pokud aktualizujete z qTranslate 1.x nebo Polyglotu, <a href="%s">klikněte zde</a> pro převedení příspěvků do nového formátu.

en: If you have installed qTranslate for the first time on a Wordpress with existing posts, you can either go through all your posts manually and save them in the correct language or <a href="%s">click here</a> to mark all existing posts as written in the default language.
cs_CZ: Pokud máte nainstalovaný qTranslate poprvé na Wordpressu, můžete projít všechny vaše příspěvky ručně a uložit je ve správném jazyce nebo <a href="%s">kliknout zde</a> pro označení všech stávajících příspěvků, které jsou psány ve výchozím jazyce.

en: Ignore Links
cs_CZ: Ignorované odkazy

en: Image only
cs_CZ: Pouze obraz

en: Incorrect Flag Image Path! Please correct it!
cs_CZ: Nesprávná cesta obrázku vlajky! Prosím opravte to!

en: Javascript is required for qTranslate Services
cs_CZ: Javascript je nutný pro qTranslate služby

en: Language
cs_CZ: Jazyk

en: Language Code
cs_CZ: Kód jazyka

en: Language Code has to be 2 characters long!
cs_CZ: Kód jazyka musí být 2 znaky dlouhý!

en: Language Management
cs_CZ: Správa jazyku

en: Language Management (qTranslate Configuration)
cs_CZ: Zpráva jazyku (qTranslate konfigurace)

en: Language is already disabled!
cs_CZ: Jazyk je již zakázán!

en: Language is already enabled or invalid!
cs_CZ: Jazyk je již povolen nebo je neplatný!

en: Language is already first!
cs_CZ: Jazyk je již první!

en: Language is already last!
cs_CZ: Jazyk je již poslední!

en: Languages
cs_CZ: Jazyky

en: Let qTranslate Services check if any open orders are finished.
cs_CZ: Dovolte si zkontrolovat qTranslate Služby, zda jsou hotové nějaké otevřené příkazy.

en: Locale
cs_CZ: Lokalizace

en: Message to display if post is not available in the requested language. (Example: Sorry, this entry is only available in %LANG:, : and %.)
cs_CZ: Zpráva, která se zobrazí pokud příspěvek není dostupný v daném jazyce. (Příklad: Omlouváme se, tato položka je k dispozici pouze v %LANG:, : a %.)

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: New order saved.
cs_CZ: Nové pořadí uloženo.

en: No open orders.
cs_CZ: Žádné otevřené příkazy.

en: No such language!
cs_CZ: Žádný takový jazyk!

en: Not Available Message
cs_CZ: Zpráva, pokud není k dispozici

en: Open Orders
cs_CZ: Otevřené příkazy

en: Options saved.
cs_CZ: Nastavení uloženo.

en: Order deleted.
cs_CZ: Řazení smazáno.

en: Order successfully sent.
cs_CZ: Příkaz úspěšně odeslán.

en: PHP and Wordpress Locale for the language. (Example: en_US)
cs_CZ: PHP a Wordpress jazykové prostředí. (Příklad: cs_CZ)

en: Please choose a service first
cs_CZ: Vyberte si prosím nejprve službu

en: Please choose the language you want to translate to:
cs_CZ: Prosím, zvolte jazyk, který chcete přeložit do:

en: Please confirm your order.
cs_CZ: Prosíme o potvrzení Vašeho pořadí.

en: Please save your post first.
cs_CZ: První uložte svůj příspěvek.

en: Post Title
cs_CZ: Nadpis příspěvku

en: Post with id "%s" not found!
cs_CZ: Příspěvek s id "%s" nelze najít!

en: Request Translation
cs_CZ: Vyžaduje překlad

en: Reset qTranslate
cs_CZ: Resetovat qTranslate

en: Review Article
cs_CZ: Přehled článku

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Save Changes &raquo;
cs_CZ: Uložit změny &raquo;

en: Service
cs_CZ: Služba

en: Service Configuration
cs_CZ: Konfigurace služeb

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Source Language
cs_CZ: Zdrojový jazyk

en: Status updated for all open orders.
cs_CZ: Stav aktualizován pro všechny příkazy.

en: Switching Language
cs_CZ: Přepínání jazyků

en: Switching language to %1$s... If the Dashboard isn't loading, use this <a href="%2$s" title="Dashboard">link</a>.
cs_CZ: Přepínání jazyků na %1$s... Pokud se nástěnka nenačte, použijte tento <a href="%2$s" title="Dashboard">odkaz</a>.

en: Target Language
cs_CZ: Cílový jazyk

en: Text and Image
cs_CZ: Text a obrázky

en: Text only
cs_CZ: Pouze text

en: The Language must have a Locale!
cs_CZ: Jazyk musí mít lokalizaci!

en: The Language must have a Not-Available Message!
cs_CZ: Jazyk musí mít k dispozici zprávu Není k dispozici!

en: The Language must have a name!
cs_CZ: Jazyk musí mít jméno!

en: The Name of the language, which will be displayed on the site. (Example: English)
cs_CZ: Jméno jazyka, který se zobrazí na webu. (Příklad: čeština)

en: The Post already has content for the selected target language. If a translation request is send, the current text for the target language will be overwritten.
cs_CZ: Příspěvek již má obsah pro vybraný jazyk. Pokud bude žádost o překlad poslána, aktuální překlad pro daný jazyk, bude přepsán.

en: The language/s do not have a valid ISO 639-1 representation.
cs_CZ: Jazyk/y nejsou zastoupeny platnou normou ISO 639-1.

en: The language/s you used are not supported by the service.
cs_CZ: Jazyk/y, který/é jste použili nejsou podporovány službou.

en: The requested Post has no content, no Translation possible.
cs_CZ: Požadovaný příspěvek nemá obsah, není možné ho přeložit.

en: The server returned a debugging message.
cs_CZ: Server vrátil zprávu ladění.

en: The service returned this message: %s
cs_CZ: Tato služba vrátila tuto zprávu: %s

en: The system could not process your order.
cs_CZ: Systém nemůže zpracovat váš příkaz.

en: There has been an error with the selected service.
cs_CZ: Došlo k chybě s vybranou službou.

en: There is already a language with the same Language Code!
cs_CZ: Už existuje jazyk s tímto kódem jazyka!

en: There is no such service.
cs_CZ: Není tam žádná taková služba.

en: This function will not work correctly if you installed %s on a blog with existing entries. In this case you will need to take a look at option "%s" under "%s" section.
cs_CZ: Tato funkce nebude pracovat správně, pokud jste nainstalovali %s na blogu s existujícími záznamy. V tomto případě budete muset podívat na "%s" v "%s".

en: Time Format
cs_CZ: Formát času

en: Title:
cs_CZ: Název:

en: To translate a post, please go to the <a href="%s">edit posts overview</a>.
cs_CZ: Chcete-li přeložit příspěvek, prosím, jděte na <a href="%s">přehled úpravy příspěvku</a>.

en: Translate a different post.
cs_CZ: Přeložit jiný příspěvek.

en: Translate this post to another language.
cs_CZ: Přeložit tento příspěvek do jiného jazyka.

en: Translate to
cs_CZ: Přeložit do

en: Translation Service
cs_CZ: Překladatelská služba

en: URL Modification Mode
cs_CZ: Mód úpravy URL

en: Update Gettext Databases
cs_CZ: Aktualizovat Gettext databázi

en: Update Gettext databases now.
cs_CZ: Aktualizovat Gettext databázi nyní.

en: Use Pre-Domain Mode (uses http://en.yoursite.com)
cs_CZ: Použít Pre-Domain mód (použíje http://cs.tvujweb.cz)

en: Use Pre-Path Mode (Default, puts /en/ in front of URL)
cs_CZ: Použít Pre-Path mód (výchozí, vloží /cs/ před URL)

en: Use Query Mode (?lang=en)
cs_CZ: Použít Query mód (?lang=cs)

en: Use emulated date function and replace formats with the predefined formats for each language.
cs_CZ: Použít funkci emulovaného datumu a nahradit předdefinované formáty pro každý jazyk.

en: Use emulated date function.
cs_CZ: Použijte funkci emulovaného datumu.

en: Use strftime instead of date and replace formats with the predefined formats for each language.
cs_CZ: Použít strftime místo data a nahradit formáty s předdefinovaným formátem pro každý jazyk.

en: Use strftime instead of date.
cs_CZ: Použít strftime místo data.

en: View all open orders.
cs_CZ: Zobrazit všechny otevřené příkazy.

en: View this post.
cs_CZ: Zobrazit tento příspěvek.

en: Website
cs_CZ: Webová stránka

en: When checked, posts will be hidden if the content is not available for the selected language. If unchecked, a message will appear showing all the languages the content is available in.
cs_CZ: Při zaškrtnutí budou příspěvky skryté, pokud obsah není dostupný pro zvolený jazyk. Je-li zaškrtnuto, objeví se zpráva uvádějící všechny jazyky které jsou k dispozici.

en: When the frontpage is visited via bookmark/external link/type-in, the visitor will be forwarded to the correct URL for the language specified by his browser.
cs_CZ: Pokud je hlavní stránka navštívena přes záložku/externí odkaz, bude návštěvníkovi předána správná adresa URL s jazykem určeným pro jeho prohlížeč.

en: Yes, I really want to reset qTranslate.
cs_CZ: Ano, opravdu chci resetovat qTranslate.

en: You will need to install the .mo file for this language.
cs_CZ: Budete muset nainstalovat .mo soubor tohoto jazyka.

en: Your article is available in multiple languages. If you do not want to translate from %1$s, you can switch to one of the following languages: %2$s
cs_CZ: Váš článek je k dispozici v několika jazycích. Pokud nechcete překládat z %1$s, můžete se přepnout do jednoho z těchto jazyků: %2$s

en: Your article will be SSL encrypted and securly sent to qTranslate Services, which will forward your text to the chosen Translation Service. Once qTranslate Services receives the translated text, it will automatically appear on your blog.
cs_CZ: Váš článek bude šifrovaný SSL a skrytě zaslán qTranslate Službě, která předá text vybrané překladatelské službě. Jakmile qTranslate Služba obdrží přeložený text, automaticky se objeví na vašem blogu.

en: Your translation order has been successfully transfered to the selected service.
cs_CZ: Váš příkaz překladu byl úspěšně převeden na vybrané služby.

en: free
cs_CZ: zdarma

en: qTranslate Language Chooser
cs_CZ: qTranslate výběr jazyka

en: qTranslate Services
cs_CZ: qTranslate Služby

en: qTranslate Services Settings
cs_CZ: qTranslate Nastavení služeb

en: qTranslate Services will automatically check every hour whether the translations are finished and update your posts accordingly. You can always <a href="%s">check manually</a>.
cs_CZ: qTranslate Služby budou automaticky kontrolovat každou hodinu, zda jsou hotové překlady a aktualizovat vaše změny příspěvků. Můžete vždy <a href="%s">zkontrolovat ručně</a>.

en: qTranslate has been reset.
cs_CZ: qTranslate byl resetován.

en: qTranslate will query the Wordpress Localisation Repository every week and download the latest Gettext Databases (.mo Files).
cs_CZ: qTranslate bude dotazovat Wordpress Localisation Repository každý týden a stáhne nejnovější Gettext databází (.mo Files).

en: unavailable
cs_CZ: není k dispozici
